10/10/2012

Dobri rezultati Pčelica iz Rojca

Na ovogodišnjem Zagreb maratonu održanom u nedjelju, 07. listopada ove godine na ulicama grada Zagreba, sudjelovala je tročlana atletska vrsta Pčelica iz Pule i to pod sloganom Pčelice: " Ne sport radi sporta nego sport radi zdravlja". Desetogodišnja Dora Pavletić nastupila je u utrci građana na 5 kilometara istrčavši je za 39:15 minuta, dok su četrdesetogodišnji Samir Čaušević i pedesetogodišnji Nenad Pavletić nastupili u polumaratonskoj utrci (21 kilometar) zauzevši 354. i 288. mjesto. S navedenim rezultatima, Nenad Pavletić osvojio je 14. mjesto u kategoriji muškaraca 50-54 godine, a Samir Čaušević zauzeo je u ukupnom poretku 42. mjesto u kategoriji muškaraca 40-44 godine.

Ovog vikenda održala se i 5. atletske utrka Kralja Petra Svačića u Vojniću u kojoj se natjecao Nenad Pavletić i osvojio izvrsno 3. mjesto u kategoriji muškaraca 50-54 godina. Svi navedeni rezultati zasigurno će motivirati i ostale članove Pčelice da se sa još većim veseljem i još upornije bave sportskim aktivnostima, naročito u pripremi za skorašnju 30. utrku Dan Uljanika na kojoj će nastupiti svi članovi predškolskog uzrasta zajedno sa svojim roditeljima.