14/12/2012

Veruda i Veli Vrh na čelu skupina

U dvorani OŠ Veli Vrh odigrano je drugo kolo odbojkaškog prvenstva osnovnih škola u ženskoj konkurenciji. Na rasporedu su bile četiri utakmice, a najzanimljivija utakmica odigrana je između Vidikovca i Centra. Momčad Vidikovca je u prvome setu s lakoćom došla do prednosti, ali učenice Centra nisu se predale, te su u drugome setu umalo iznenadile protivnika. Iako, je Centar na krilima sveprisutne Larisse Rujak imao veliku prednost od 7 poena prednosti, Vidikovac se, na čelu s Vitom Rumora i Sarom Cvitanović, vratio u igru pri rezultatu 24:24. U nastavku je Vidikovac krajnjim naporom izvukao pobjedu rezultatom 2:0 (25:20, 28:26) čime je osigurao prolazak u završnicu prvenstva. Za prvo mjesto u skupini A snage će odmjeriti sa Velovršanima u trećem kolu koje je na rasporedu 24. siječnja 2013. godine. U skupini B Veruda je rutinski pobjedila Stoju rezultatom 2:0 (25:19, 25:12) i osigurala prvo mjesto u skupini.

Rezultati drugog kola: Vidikovac - Centar 2:0 (25:20, 28:26), Veli Vrh - Šijana 2:0 (25:12, 25:15), Tone Peruška - Kaštanjer 2:0 (25:11, 25:21) i Veruda - Stoja 2:0 (25:19, 25:12).

Sljedeće kolo na rasporedu je 24. siječnja 2013. godine u dvorani OŠ Veli Vrh s početkom u 15h.