24/05/2013

Veli Vrh i Veruda najuvjerljiviji

U dvorani OŠ Veruda završeno je treće kolo odbojkaškog prvenstva za učenice osnovnih škola Grada Pule. U skupini B mlade odbojkašice s Verude pobjedom nad Šijanom, rezultatom 2:0 (25:20) (25:21), potvrdile su prvo mjesto u svojoj skupini te ih sada u završnici čeka drugoplasirana momčad iz skupine A. Najraspoloženije igračice u ekipi Verude bile su Narayani Krneta, Ana Antolović i Isabela Lovrić, a u ekipi Šijane Isabell Fanet. U skupini B, utakmica između Kaštanjera i Tone Peruška završila je rezultatom 2:0 (25:13) (25:10) u korist Kaštanjera. Momčad Kaštanjera je pod vodstvom svoje kapetanice Emily Anđelković uvjerljivo svladala protivnike u oba seta te se bore za drugu poziciju u skupini B sa Šijanom. Odbojkašice s Velog Vrha nadmoćno su projurile kroz sva tri kola bez izgubljenog seta, a u zadnjem kolu potvrdile su ulogu favorita pobijedivši vršnjakinje sa Stoje. U redovima Velovršanki istakle su se Iva Pliško i Santina Di Gusto, dok je za Stoju uvjerljivo odigrala Aristea Bilić. Zadnja utakmica kola između Vidikovca i Centra završila je pobjedom Vidikovca od 2 :0 (25:20) , (25:20). Ovom pobjedom ekipa Vidikovca zauzela je drugu poziciju u skupini A te ih u završnici čeka jaka momčad Verude.

Završnica će se odigrati u utorak 28.svibnja 2013. s početkom u 14.15 sati u dvorani OŠ Veruda.