19/12/2013

Kaštanjerke i Kaštanjerci pokupili većinu zlata

U dvorani osnovne škole Veli Vrh odigrano je stolnotenisko prvenstvo osnovnih škola Grada Pule. Sudjelovalo je 8 muških i dvije ženske ekipe, a igralo se ekipno i pojedinačno. Ekipno je  muška ekipa Kaštanjera u sastavu  David Ivanek,Andrea Milohanović,Matija Milohanović osvojila zlatni trofej nakon što su u polufinalnom meču pobijedili Vidikovac rezultatom 3:1 u setovima, dok su u finalu pak bili bolji od Verude tri naprema nula. Drugo je mjesto pripalo Verudi ,a treće ekipi Vidikovca koja je bila bolja od Tone peruška  3:2. U pojedinačnoj konkurenciji zlato je pripalo Dorianu Kuzmiću (OŠ Centar) koji je od prvog kola do finale sve suparnike pobijedio s 3:0 u setovima. Srebrnu medalju uzeo je Aleks Krstevski (OŠ Monte Zaro), dok je bronca pripala Andrei Milohanoviću (OŠ Kaštanjer) koji je u meču za treće mjesto pobijedio brata Matiju rezultatom 3:0 u setovima.

Ekipno su Učenice Kaštanjera u sastavu Nola Kliček, Ivona Brkljača, Gloria Gjekaj, Nina Bonazza bile bolje od ekipe privatne OŠ Juraj Dobrila s 3:1 u setovima. Pojedinačno je najbolja bila Nola Kliček (OŠ Kaštanjer), druga je bila Ivona Brkljača (OŠ Kaštanjer), a treće je mjesto pripalo Hegol Lei (OŠ Juraj Dobrila) koja je u meču za treće mjesto pobijedila Hegol Miu  rezultatom 3:2 u setovima.