28/10/2014

Slavlje Verudi, remi Velog Vrha i Tone Peruška

Četvrto kolo malonogometnog prvenstva za dječake sedmih i osmih razreda započelo je susretom Verude i Centra. Prvo poluvrijeme završilo je 1:1 pogocima Antonia Gračića i Stefana Gojania. Za neriješen rezultat najviše su zaslužne spretne obrane Igora Bičanića koji je nekoliko puta spriječio Verudeže da pospreme loptu u njegovu mrežu. No, u drugom poluvremenu dva pogotka Luke Miškulina vode Verudu u vodstvo 3:1. Goran Fazlović budi nadu za Centar pogotkom za 3:2 ali Antonio Mionić i Rocco Ćoza pogađaju za konačnih 5:2 Verude. Uzbudljivo je bilo u skupini A u susretu između Velog Vrha i Tone Peruška gdje se igralo gol za gol. Prvo poluvrijeme završilo je 1:1 pogocima Antonia Križanca za Veli Vrh i Mihaela čurića za Tone Peruška. Nastavak je započeo autogolom Velog Vrha, no Antonio Križanac poravnava na 2:2. Mihael Rovis pogađa za 3:2 Velog Vrha, ali susret ipak završava neriješeno jer Mihael čurić postiže pogodak za konačnih 3:3. U sljedećem, posljednjem kolu odlučivat će se o prve dvije ekipe iz svake skupine koje će izboriti igranje u završnici prvenstva i borbu za prvo mjesto.