16/12/2014

Odigrano osnovnoškolsko prvenstvo u stolnom tenisu

U dvorani OŠ Veli Vrh odigrano je prvenstvo u stolnom tenisu za učenike i učenice osnovnih škola.

U ženskoj konkurenciji natjecalo se pet škola s ukupno 16 natjecateljica. Ekipno, najbolja škola je Vidikovac koja je igrala u sastavu: Lora Racan Stern, Ana Liović i Ena Sabo. Drugo mjesto pripalo je Monte Zaru, a treće mjesto zaslužile su učenice Kaštanjera. U pojedinačnom natjecanju Lora Racan Stern (Vidikovac) okitila se zlatnom medaljom pobijedivši Arianu Orlić (Tone Peruška) u finalnom susretu rezultatom 3:0. U susretu za treće mjesto Nola Kliček (Kaštanjer) savladala je Karlu Jelenić (Kaštanjer) rezultatom 3:1.

U muškoj konkurenciji sudjelovalo je šest škola s ukupno 28 natjecatelja. Škola Centar koja je igrala u sastavu: Dorian Kuzmić, Luka Jovanović i David Hichri osvojila je zlato u ekipnom natjecanju, dok je na drugom mjestu Vidikovac, a Kaštanjer je brončani. Pojedinačno, titulu najboljeg odnio je Aleks Krstevski (Monte Zaro) pobjedom nad Dorianom Kuzmićem (Centar) rezultatom 3:0. Matija Milohanović (Kaštanjer) osvojio je broncu pobijedivši Tonia Burića (Veli Vrh) rezultatom 3:0.