24/02/2018

Kaštanjerci osvojili županijsko natjecanje u stolnom tenisu

U petak 8.12.2017.godine u dvorani OŠ Veli Vrh održano je školsko natjecanje u stolnom tenisu na gradskoj razini. Sudjelovale su OŠ Kaštanjer, OŠ Šijana, OŠ Veli Vrh, OŠ Tone Peruško, OŠ Monte Zaro i OŠ Vidikovac. Prvo su mjesto na ovome turniru osvojili Kaštanjerci Andrea Milohanović, Arijan Juran i Deni Vale koji su u finalu svladili momčad OŠ Tone Peruško rezultatom 3:1 čime su izborili prolaz na županijsko prvenstvo natjecanja.

OŠ Kaštanjer, kroz povijest poznata po svojim uspješnim stolnoteniskim momčadima nastavila je sa uspjesima i na županisjkoj razini. Tako su u četvrtak, 1.veljače 2018. godine u Kanfanaru, gdje je održano županijsko natjecanje u stolnom tenisu, u konkurenciji 7 momčadi osvojili prvo mjesto. Kaštanjerci su u istom, pobjedničkom sastavu u finalu svladali momčad OŠ Marije i Line Umag čime su osigurali prolazak na međužupanijsku razinu natjecanja. Učenike je za natjecanje pripremala te ih na iste vodila učiteljica tjelesno zdravstvene kulture Sandra Pavletić.

Kaštanjercima želimo puno uspjeha na sljedećoj razini natjecanja.