19/07/2022

Gradonačelnik Filip Zoričić primio članove Atletskog kluba Istra Pula

Gradonačelnik Filip Zoričić u pulskoj Komunalnoj palači 19. srpnja 2022. godine primio je atletičare Alena Melona, Ivana Jugovca i predsjednika Atletskog kluba Istra Pula Karla Siljana.

„Čestitam vam na osvojenim medaljama. Ponosan sam na vas. Nastavite tako raditi. Sport je čudo!“, poručio je gradonačelnik Pule Filip Zoričić.

Predsjednik Atletskog kluba Istra Pula Karlo Siljan pohvalio je najmlađeg i najstarijeg atletičara naglasivši kako su zajedno osvojili devet zlatnih medalja u Hrvatskoj.

Jugovac je na mlađekadetskom i kadetskom prvenstvu Hrvatske u atletici osvojio tri zlata postavivši nove državne rekorde na 60, 200 i 400 metara. Melon je osvojio dvije zlatne medalje na seniorskom prvenstvu Hrvatske održanom u Karlovcu i postao prvak države u skoku u vis te u  troskoku.

Ivan Jugovac se trenutno priprema za Kadetski kup u listopadu, a Alen Melon za Miting u Ukrajini.