21/02/2023

MNK Stanoinvest Futsal Pula pobjednik je Hrvatskog malonogometnog kupa

Stanoinvest Futsal Pula je pobjednik kupa Hrvatske! Nakon što su na otvaranju sezone osvojili Superkup u Makarskoj, momčad Nijaza Mulahmetovića u Zagrebu je osvojila i drugi ovosezonski trofej. “Zeleno-žuti” su u finalu slavili protiv šibenskih “Funcuta” svladavši ih s 5-2.

Puležani su do naslova stigli pogocima Bernarda Difonza (19), Igora Osredkara (28, 38), Davida Mataje (27) i Nike Vukrmira (35), dok su strijelci za Šibenčane bili Mikhael Almeida (36) i Manola Bilića (40ag).

Stanoinvest Futsal Pula klub osnovan 2016. godine. Aktualni je viceprvak države i sudionik ovosezonske Lige prvaka, a sada su došli do drugog trofeja sezone budući da osvojili i Hrvatski superkup.

Čestitamo MNK Stanoinvest Futsal Pula na pobjedi nad Šibenikom i osvajanju Hrvatskog superkupa.