Novosti

13/11/2023

Judaš Istarskog borca Dani Klačar na prijemu kod gradonačelnika Filipa Zoričića

Gradonačelnik Filip Zoričić primio je u ponedjeljak, 13. studenoga 2023. godine u Komunalnoj palači Danija Klačara, člana pulskog judo kluba Istarski borac koji je stigao u pratnji trenera Deana Ilića.

„Čestitam ti na ovom izvrsnom rezultatu. Ponosni smo na tebe i zahvaljujem ti što kontinuiranim uspjesima promoviraš naš grad“, izjavio je gradonačelnik i poželio mu sreću u daljnjim sportskim izazovima.

Klačar je sudjelovao na prvenstvu Hrvatske za uzraste mlađih seniora i mlađih kadeta te osvojio naslov prvaka kategorije do 66 kilograma u uzrastu mlađih seniora. Judaš Istarskog borca bio je favorit za zlato, a sve je pobjede ostvario svojim najvećim adutom; parternom tehnikom. U polufinalu je uvjerljivo svladao borca Roka Rozgu iz Solina, a zlatnu medalju osvojio je nakon što je zahvatom držanja pobijedio Petra Mijića, također iz Solina.

Podsjetimo, Klačar je ove godine primio sredstva Zaklade za sport Grada Pule u kategoriji Program pojedinačni sportovi – seniori.